Začalo to jako koníček...

Asi jsem byla tvořivá už od dětství, ale chválu rodičů a babiček člověk přehlíží, protože přece „jsem jejich“, tak mám všechno nejhezčí.

Každý rok jsem se těšila na to až si udělám adventní věnec na stůl, nebo jsem chystala výzdobu na tématické párty s kamarády. Až když mi pár kamarádek řeklo "Luci a proč se tím vlastně neživíš? " nebo "Nechtěla by jsi nám dělat výlohu?".... napadlo mě, že mám možná i talent, a že se to možná bude i někomu líbit. A tak to začalo...

A z koníčku je... láska

Věnce pro rodinu, kamarádky, pak kamarádky kamarádek a teď už na objednávku. Výloha v brněnské pražírně Pennerini coffee shop - na podzim, pak i v zimě a nakonec spolupráce trvala skoro 4 roky. Kytice na Miss těhotenství. Design interiéru JABKO ovoce zelenina. Květinová stěna v POSHme a to vše pod jménem- I am decoration.

Jednoho krásného dne jsem se probudila a řekla jsem si "chci dělat svatby". Za měsíc jsem seděla na kurzu pro koordinátorky u holek v DECstoru, za půl roku jsem připravovala a koordinovala svatbu kamarádky, pak už svatbu na zakázku a najednou se mi plnila další sezóna svateb. Se sevřenýma půlkama strachem jsem dala výpověď v práci a vrhla jsem se do toho po hlavě, protože když víte, že to je to "ONO" musí to přece vyjít.

A kde se vzala půjčovna? Jedna nevěsta Vám nechá to, druhá zase tamto, „co já s tím budu dělat, Vy to určitě využijete na dalších svatbách“. Doma se mi začaly tvořit nejdřív "kupičky" a pak už trochu "kupy" věcí a když se Vám kolegyně z branže (teda vlastně moje učitelky v oboru) zmíní, že na svoji velkou půjčovnu dekorací už nemají čas - bláznivý nápad byl na světě. Připojím svoji kupu věciček a koupím si půjčovnu dekorací. Chtělo to nový název, nový web i nové prostory...

No a tak jste tu, na stránkách Čarokrásna, čtete si můj příběh a jak se to všechno "nějak" stalo. 

A moje přání? Ať už Vám budu chystat svatbu nebo dělat třeba jen květinový box k narozeninám, doufám, že s mojí prací budete spokojeni, protože to je přesně to, co mě žene výš.

S láskou

Lucka z Čarokrásna