Čeká Vás svatba? Snad každá z nás má představu své vysněné svatby a já Vám jí pomůžu zrealizovat. Přejete si svatbu na klíč a nemít žádné starosti? Nebo máte vše zařízené a jen si chcete maximálně užít svůj velký den a vědět, že se někdo o vše postará? 

Co budu dělat já....? Důležité je, že VY nebudete dělat nic! 

- květinová výzdoba 

- dekorace

- dodavatelé

- koordinace svatby

- svatba na klíč

Květinová výzdoba

Svatební kytice, korsáže (krušpánky), kytice pro družičky nebo maminky, květinové náramky, věnečky, květy na slavobránu nebo do uličky, květinová Vašeho přání. 

"Živé květy dělají svatbu. "

Dekorace

Dekorace do interiéru nebo exteriéru Vaší svatby, dekorace na stoly na Vaši svatební hostinu, sweet bar, pánský koutek, fotokoutek, dětský koutek, ručně psané jmenovky, cedulky a nápisy,...to vše podle Vašeho přání.

Dodavatelé

Nevíte o žádném krásném místě na svatbu nebo kde mít romantický obřad? Nebo kdo Vám bude dělat catering a sladké na sweet bar? Ať už máte nějakou představu nebo ne, mohu Vám doporučit místa i dodavatele pro Vaši svatbu.

Koordinace svatby

Říkáte si, to přece zvládneme sami. Pomůžou mi družičky nebo máma...

Nechte všechny starosti Vašeho vysněného dne na mně. Družičky pak můžou trávit celé ráno a dopoledne po Vašem boku a užívat si s Vámi jak se měníte v princeznu. Vaše máma a tchýně zase můžou s úsměvem vítat hosty a povídat si s příbuznými, které možná dlouho neviděly. Budete vědět, že si svůj den budete moci užít naplno, že když nastane komplikace v kuchyni nebo hosté nebudou vědět kam mají dát dary, nebude se každý ptát Vás, co s tím má dělat. Při obřadu bude každý vědět kde má stát, kdo má jít jako první uličkou a na jakou píseň. Všichni budou vědět, kde je jejich místo u svatební tabule. Teta bude mít své bezlepkové jídlo. Děti budou mít k přípitku džus a né sekt. Sweet bar se naplní ve správnou chvíli aby se sladkosti neroztekly. Až se půjdete na novomanželské focení o zábavu bude postaráno. Příchozí kapela bude vědět, kde si složit věci. Svíčky se rozsvítí hned jak se začne stmívat. A každý bude vědět, jak a kdy se dostane domů.

Program se bude přizpůsobovat náladě hostů a vše proběhne s úsměvem. :-) 

"Důležité je, že VY nebudete dělat nic!"

Svatba na klíč

Když spojíme tohle všechno dohromady bude to svatba na klíč, takže vše od květinové výzdoby, dekorací, koooradinace, dodavatelů, místa svatby, fotografa, faráře, hudby, ubytování, šatů, prstýnků, pozvánek, ponožek Vašeho snoubence...a hlavně vzpomínka na krásný a jedinečný den.

I když ke každé svatbě patří nějaké to fopá... pak se máte čemu smát. Budete si ve svatebním plánovači pro nevěsty dělat jen zelené faječky a vše co Vás napadne a co si budete přát napíšete mně a já to zařídím.

Tak mi napište nebo zavolejte. Ceník na nadcházející sezónu Vám můžu zaslat na e-mail. 

Nebo se sejdeme někde u kávy, vy mi řeknete jakou máte představu, s čím potřebujete pomoci a já Vám sestavím návrh a kalkulaci. První schůzka se neplatí. Jde hlavně o to se seznámit a zjistit zda máme vzájemné sympatie, hlavně z Vaší strany, protože Vám budu po boku v takto důležitý den.

Těším se!

S láskou

Lucka z Čarokrásna