Čeká Vás svatba? Snad každá z nás má představu své vysněné svatby a já Vám jí pomůžu zrealizovat. Přejete si svatbu na klíč a nemít žádné starosti? Nebo máte vše zařízené a jen si chcete maximálně užít svůj velký den a vědět, že se někdo o vše postará? 

Co budu dělat já....? Důležité je, že VY nebudete dělat nic! 

.

.

Moje služby:

- návrh svatby

- zapůjčení dekorací

- dodavatelé

- koordinace svatby

- květinová výzdoba 

- svatba na klíč

Návrh svatby

Buď za mnou přijdete s jasnou představou a já s vámi vše doladím tak, aby svatba ladila jako celek, nebo budete mít v hlavě jen pár detailů a nebudete vědět jak dál, během schůzky a pár jednoduchých otázek a ukázek fotek dokážu zjistit a navrhnout, co by pro Vás mohlo být to pravé a pak už stačí jen ladit detaily. Na Vás budou jen odpovědi ano/ne. Vypracuji Vám návrh svatby od obřadu, přes dort, umístění koutků, počtu stolů na hostině až po samotný harmonogram Vašeho velkého dne. K návrhu vypracuji i cenovou kalkulaci a poté už budeme jen upravovat (škrtat a přidávat), tak aby na konci bylo vše 100% podle Vašich představ...i lepší.

   

Zapůjčení dekorací

Dekorace do interiéru nebo exteriéru Vaší svatby, dekorace na stoly na Vaši svatební hostinu, sweet bar, pánský koutek, fotokoutek, dětský koutek, ručně psané jmenovky, cedulky a nápisy,...to vše podle Vašeho přání a sladěné do posledního detailu a celkového konceptu svatby. Co nenajdeme v naší půjčovně, najdeme jinde.

Dodavatelé

Nevíte o žádném krásném místě na svatbu nebo kde mít romantický obřad? Nebo kdo Vám bude dělat catering a sladké na sweet bar? Ať už máte nějakou představu nebo ne, mohu Vám doporučit místa i dodavatele pro Vaši svatbu.

Koordinace svatby

Říkáte si, to přece zvládneme sami. Pomůžou mi družičky nebo máma...

Nechte všechny starosti Vašeho vysněného dne na mně. Družičky pak můžou trávit celé ráno a dopoledne po Vašem boku a užívat si s Vámi jak se měníte v princeznu. Vaše máma a tchýně zase můžou s úsměvem vítat hosty a povídat si s příbuznými, které možná dlouho neviděly. Budete vědět, že si svůj den budete moci užít naplno, že když nastane komplikace v kuchyni nebo hosté nebudou vědět kam mají dát dary, nebude se každý ptát Vás, co s tím má dělat. Při obřadu bude každý vědět kde má stát, kdo má jít jako první uličkou a na jakou píseň. Všichni budou vědět, kde je jejich místo u svatební tabule. Teta bude mít své bezlepkové jídlo. Děti budou mít k přípitku džus a né sekt. Sweet bar se naplní ve správnou chvíli aby se sladkosti neroztekly. Až se půjdete na novomanželské focení o zábavu bude postaráno. Příchozí kapela bude vědět, kde si složit věci. Svíčky se rozsvítí hned jak se začne stmívat. A každý bude vědět, jak a kdy se dostane domů.

Program se bude přizpůsobovat náladě hostů a vše proběhne s úsměvem. :-) 

Důležité je, že VY si budete užívat svého velkého dne a přítomného okamžiku, protože vím, jak hrozně rychle Vám novomanželům ten den uteče.

Takže ať každá minuta stojí za to!

Květinová výzdoba

Svatební kytice, korsáže (krušpánky), kytice pro družičky nebo maminky, květinové náramky, věnečky, květy na slavobránu nebo do uličky, květinová Vašeho přání. 

"Živé květy dělají svatbu. "

Svatba na klíč

Když spojíme tohle všechno dohromady bude to svatba na klíč, takže vše od květinové výzdoby, dekorací, koordinace, dodavatelů, místa svatby, fotografa, faráře, hudby, ubytování, šatů, prstýnků, pozvánek, ponožek Vašeho snoubence...a hlavně vzpomínka na krásný a jedinečný den.

I když ke každé svatbě patří nějaké to "fopá"... pak se máte čemu smát. Budete si ve svatebním plánovači pro nevěsty dělat jen zelené faječky a vše co Vás napadne a co si budete přát napíšete mně a já to zařídím.

Líbí se Vám moje práce? Můj přístup? Napište mi, zavolejte, potkáme se někde u kávy a zjistíte i jestli jsem Vám sympatická, to je totiž to nejdůležitější. Ceník mých služeb Vám zašlu emailem, po 1. schůzce, která je zdarma Vám vytvořím hrubou kalkulaci a pak bude jen na Vás zda si právě MĚ vyberete a budeme dál spolupracovat a vytvářet Váš velký den.

Mail: info@svatbycarokrasno.cz

Tel: 739 235 284

Těším se!

S láskou

Lucka z Čarokrásna

.

.

.

.

Napsali o mně

Jordán Jarolím (ženich):

Slečnu Lucii z Čarokrásna jsme našli na internetu, jelikož se nám dle fotek líbila její práce. Bylo to to nejlepší, co nás mohlo při přípravách svatby potkat. Díky ní jsme měli svatbu přesně dle našich představ a bez zbytečných starostí. Lucka nám navrhla nádherné dekorace, připravila vše dle našeho přání a kdykoliv jsme potřebovali s čímkoli poradit, či pomoci, byla na příjmu. Bylo skvělé mít v den svatby při sobě člověka, na kterého jsme se mohli se vším spolehnout a bez velkých stresů si tak užít náš velký den, Lucka je úžasná mladá dáma, která dělá výborně svou práci a my jsme byli neskutečně rádi, že s námi strávila náš velký den. Rozhodně ji všem doporučujeme!

Svatba Žofie a Jordán Jarolímovi Hejtmánkovice 2020

.

.

Stanislava Pavelec (nevěsta):

Čarokrásno jsme sledovali dlouho, na svatebním veletrhu jsme slečnu Lucku poznali osobně a začalo dilema. Každopádně to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, které nás potkalo. Lucka zařídila dekoraci celé naší svatby, květiny dle našich představ, fot okoutek, boho koutek, dekoraci sweet baru a hlavně koordinaci našeho jedinečného dne. Díky ní, jsme náš den mohli vnímat úplně jinak a mít čistou "hlavu", stejně tak svědkové a naše maminky. Nikdo se nemusel o nic starat a Lucka s velikou laskavostí provedla celý náš den do detailů a řídila vše dle našich představ. Bylo krásné si vše užívat a jen se nás ptala zda je vše v pořádku a zda něco nepotřebujeme. neumíme si den bez Lucky představit. A jestli někdo váhá, můžeme jen ze srdce doporučit. Ještě jednou DĚKUJEME. Staňka a Michal

Svatba Staňka a Michal Pavelec Beskydy 2020

.

.

Marie (nevěsta):

Se slečnou Těšíkovou jsme komunikovali již od začátku plánování svatby. Jsem neskutečně ráda za její přístup, ochotu a nápaditost. Trpělivě nám pomáhala i přes všechna "možná", která bohužel naše přípravy doprovázela. Musím říct, že mě opravdu uklidňovala její přítomnost při přípravách obřadu i oslavy. Následně dokonce zvládla i složitější přesun z místa obřadu do místa hostiny. je fajn, že do své činnosti nezahrnuje jen koordinaci, ale také půjčuje svatební dekorace a tvoří krásné květiny. Využili jsme všech těchto služeb a opravdu nelitujeme! Nedokážu si představit, že by u celé přípravy svatby nebyla. Své role se zhostila opravdu skvěle. I přes komplikace na místě určeném pro hostinu si kreativně poradila. Plusem je, že je i fajn člověk, což při jednání udělá opravdu hodně. Přeji mnoho takto spokojených zákazníků!

Svatba Marie a Robert Zálešákovi Adamov 2020

.

.

Viviana Cabrera (nevěsta):

Lucie je nejlepší svatební plánovač, jaký můžete mít. Na naší svatbě bylo všechno perfektní. Je velmi profesionální a přátelská. Její společnost mohu vřele doporučit!! 

Filip (ženich):

Lucka na naši svatbě zajišťovala dekoraci, celkovou přípravu a organizaci svatebního dne. Hned jsme si od začátku velmi rozuměli a spoustu rozhodnutí jsme nechali v jejich rukou a jsme za to moc rádi. Všechno bylo naprosto perfektní! Lucka má skvělý vkus a cit pro detail. Organizaci svatebního dne zvládla na výbornou i přesto, že většina hostů byla z různých koutů světa a neuměli česky. Svědčí o tom i vynikající ohlasy našich hostů, kteří si organizaci a dekoraci velmi chválili. Jsme moc vděčni za skvěle odvedenou práci, nemohli jsme vybrat lépe. Mohu maximálně doporučit!!

Svatba Viviana a Filip Villa Daniela Valtice- Úvaly 2019

.

.

Terezie (nevěsta)

Paní Lucie je úplně úžasný člověk, milý, hodný, ničeho se nebojí a vše zařídí. Ona byla ten člověk, který nám zachránil obřad, protože jsme ho chtěli venku, přesto, že pršelo. Chystala nám obřad v dešti a v hrozném větru, a bylo ji to úplně jedno, důležité pro ni je, aby novomanželé byli šťastní a spokojení, za to jsme ji nesmírně vděční a moc ji děkujeme, všechno bylo na jedničku, jak přípravy hostiny, tak obřadu - z ničeho dokáže vykouzlit pohádkové místo! Ještě jednou moc děkujeme, vzpomínáme na Vás pořád.

Svatba Terezie a Jakub Hotel Vista 2020

.

.

Hana Feiková (nevěsta):

Lucie je ta pravá žena na svém místě.
Komunikace s ní byla, jako kdybych paní už dávno znala.
Milá, empatická a plná nápadů.
Moji představu hned měla ve své hlavě a nic by pro ni není překážkou.
Moc děkuji, že jsem vás poznala.

.

.

Argyro Orea Leman (nevěsta):

Lucie mi uvázala tu nejkrásnější svatební kytici, přesně podle mých představ. A navíc mi ji osobně dovezla až před dům, protože jsme samozřejmě den před svatbou nestíhali. Kytice mi vydržela ještě týden. Děkuji za vše.