Novinky 

Počet produktů: 18
BOHO

Látková béžová houpací síť na zavěšení, vhodná třeba do relax koutku nebo na svatební focení. Rozměry: délka 200 cm x šířka 80cm.

250 Kč
Koutky

Nádherné dřevěné macrame teepee doplní Vaší svatbu nebo oslavu a na fotkách bude vypadat božsky. Co ho třeba využít na fotokoutek, koutek pro novomanželské focení, relax zózu nebo dětský koutek.  Rozměr na převoz: 4 dřevěné tyče o délce 180 cm, rozměry postavené teepee: cca v. 160 cm x cca š. 130 cm. Vyšperkovat ho může těmito doplňky (viz niíže).

1 300 Kč
Svícny

Pozlacené kovové svícny budou dokonalým doplňkem Vaší svatby či jiné párty, třeba místo klasických luceren. Můžete je využít i jako vázu, s okrasnou trávou vypadají dokonale.

200 Kč
Dřevěné dekorace

Dřevěný nápis "nevěsta" ve tvaru hexagonu krásně doplní třeba Vaše novomanželské židle, spolu s látkou nebo jen zelení budou vypadat božsky. Připevnit můžete silonem nebo mašličkami. Rozměry: š. 30 cm, v. 26 cm, tloušťka 3mm.

80 Kč
Dřevěné dekorace

Dřevěný nápis "ženich" ve tvaru hexagonu krásně doplní třeba Vaše novomanželské židle, spolu s látkou nebo jen zelení budou vypadat božsky. Připevnit můžete silonem nebo mašličkami. Rozměry: š. 30 cm, v. 26 cm, tloušťka 3mm.

80 Kč
Polštáře

Kulatý béžový - šampaň semiškový BOHO polštář se zlatým prošitím o průměru 40 cm, doplní Váš relax koutek, fotokoutek, dětský koutek, boho koutek, nebo oslavu a party.

70 Kč
Ubrousky

Bílé ubrousky z gázoviny střižené o rozměrech 60x80cm jsou moderním a stylovým doplňkem pro Vaši svatbu. Jsou sušené na ležato, tedy krásně vynikne jejich přirozené zvlnění, můžete je volně přehodit přes nebo vedle talíře a s uzlíkem vypadají taky dokonale.

35 Kč
Ubrousky

Tmavě šedé ubrousky o rozměru 30x30cm z pevné bavlněné látky krásně doplní Vaši tabuli. Kvůli pevnosti látky doporučujeme pouze skládat (např. podle fotky), uzlík na nich udělat nelze.

15 Kč
Zrcadla

Sada 2 kusů zlatých kovových zrcadel, které lze zavěsit či postavit. Rozměry jsou cca 20 a 25cm. Vhodné třeba na sweet bar, můžete si je popsat třeba křídovým fixem. 

100 Kč
Home

Zlatý kovový rámeček na postavení o rozměrech 20x15cm, po otevření můžete vložit papír s textem nebo třeba číslem stolu nebo sklo popsat křídovým fixem, vhodný je tedy třeba na sweet bar, k darům na poděkování, očíslování stolů, nápojový lístek, návod na focení k fotokoutku,...

50 Kč
Vázy

Skleněná váza s černým matným nátěrem je skvělým doplňkem moderních svateb a stolování.  Výška 10cm, průměr 5,5cm, hrdlo 2,5cm.

30 Kč
Home

Europaleta natřená na matně černou s ručně psaným nápisem "My dva" vhodná na fotky snoubenců. Součástí jsou lýkové provázky a přírodní malé kolíčky na připevnění fotek.  Rozměr: 120 x 80cm. Doporučujeme světýlka: http://www.svatbycarokrasno.cz/pujcovna/svetylka/1109-svetylka-led-52-m-mini-barva-tepla-bila.html?search_query=svetylka&results=7

200 Kč
Ostatní

Rohový výpich z okrasných pampových trav dokonalé doplní fotostěnu, slavobránu, altán nebo třeba pozadí za hlavním stolem novomanželů. Více info níže...

600 Kč