Balíčky

Balíčky 

Počet produktů: 6
Balíčky

Balíček krásných dekorací pro obřad podtržený perským kobercem, prvky zlaté a okrasnou trávou.

4 400 Kč
Balíčky

Jednoduchá a elegantní možnost obřadu. Bílý stůl, židle, háky se zavěšenými sklenicemi na květiny.  Na celou sestavu dekorací je sleva 10%. Uvedená cena je bez květin, dopravy a instalace. Květiny na přání dodáme, připravujeme je sami v našich dílnách pod značkou Flowers by Decstore. 

4 190 Kč
Balíčky

Zlatá, růžová a bílá. Barvy krásné, čisté a jemné. Dekorace i obřadu dělají detaily. Např. jedna zlatá židle. Růžový voál na stromě, zlatý stůl....To vše od nás můžete mít.  Na celou sestavu vám poskytneme 10% slevu. Uvedená cena je bez květin, dopravy a instalace. Květiny na přání dodáme, připravujeme je sami v našich dílnách pod značkou Flowers by...

2 500 Kč
Balíčky

Máte svatbu na zámku? V zámecké zahradě? Takto nazdobený obřad by se vám mohl líbit. Velká slavobrána s lustrem a krásný bílý stůl se svícny, kraje lemují velké lucerny.  Na celou sestavu vám poskytneme 10% slevu. Uvedená cena je bez květin, dopravy a instalace. Květiny na přání dodáme, připravujeme je sami v našich dílnách pod značkou Flowers by Decstore. 

4 750 Kč
Balíčky

Tento styl obřadu se hodí skoro kamkoliv. Jednoduchý, čistý, bílá spojená s růžovou a červenou. Krásně sladěno, hlavní květinou byly pivoňky. Ale jak bude vypadat ten váš?  Na celou sestavu vám poskytujeme 10% slevu. Uvedená cena je bez květin a květinového koberce, dopravy a instalace. Květiny na přání dodáme, připravujeme je sami v našich dílnách pod...

7 070 Kč
Balíčky

Vstupní brána na obřad. Velké, originální staré dveře obklopené dekoracemi.  Na celou sestavu vám poskytujeme 10% slevu. Uvedená cena je bez květin, dopravy a instalace. Květiny na přání dodáme, připravujeme je sami v našich dílnách pod značkou Flowers by Decstore.   Více informací níže.

4 070 Kč