Home

Zlatý kulatý plastový talíř- slouží pouze jako dekorace. Barva: zlatá, vespod černáRozměr: 33 cm Materiál: plast

40 Kč
Deky

Pudrově růžová fleecová deka o velikosti 150x130cm nachystaná v roztomilých válečcích vhodná pro chladné večery. Materiál 100% polyester.

25 Kč
Záclony a závěsy

Pudrově růžová polyesterová látka s tunýlkem (lze na jedné straně provléci drátek či šňůrku), je vhodná na slavobránu a díky své jemné barvě a lehkému poloprůhlednému materiálu dokonale rozzáří Váš obřad.  Při použití na obou stranách slavobrány doporučuji zapůjčit 4 kusy. Rozměry: délka 3 m, šířka 150 cm

200 Kč
Záclony a závěsy

Pudrově růžová polyesterová látka vhodná jako ubrus nebo středový pás na Vaši hostinu díky své jemné barvě a lehkému poloprůhlednému materiálu dokonale rozzáří Vaši svatbu. Více info níže.

200 Kč
Home

Set (3ks) skleněných válců s různou výškou a průměrem vhodné na válcové Ikea svíčky dokonale padne jak na stoly na Vaši hostinu, jako dekorace ke vstupu, uvítací ceduli, fotokoutku,...a vytvoří dokonalou romantickou atmosféru. K dispozici je 15 x set válců po 3 kusech, lze objednat pouze v setu.

180 Kč
Foto koutek

Naše velká novinka- foto stěna Čarokrásno. Cena půjčovného je za foto stěnu bez žároviček a květinové výzdoby. Bližší popis viz níže.

2 000 Kč
BOHO

Zlaté kovové kruhy na zavěšení průměr 2x 25 cm a 3x 30 cm s provázkem. Cena za 1 kus. Bez květinové dekorace.

50 Kč
Na dary

Truhla na dary s bílými kovovými okraji a nápisem "NA DARY" design by MANU creativ, rozměry: v. 35 cm, š. 45 cm, hloubka 22 cm.  Na dno truhly můžete umístit, květiny, mech nebo mini LED světýlka: http://www.svatbycarokrasno.cz/pujcovna/svetylka/1109-svetylka-led-52-m-mini-barva-tepla-bila.html Materiál: sklo, kov.

200 Kč
Deky

Olivově zelená fleecová deka o velikosti 150x130cm nachystaná v roztomilých válečcích vhodná pro chladné večery. Materiál 100% polyester.

25 Kč
Deky

Vínově červená fleecová deka o velikosti 150x130cm nachystaná v roztomilých válečcích vhodná pro chladné večery. Materiál 100% polyester.

25 Kč

Disponujeme přes 1000 druhů zboží k zapůjčení a to jak na svatby, tak i na jiné soukromé či firemní akce.

Ušetřete čas a peníze. Všechny dekorace a květiny od jednoho dodavatele - můžete si zapůjčit vše od skleničky po originální nábytek.

8 let zkušenosti s originálními dekoracemi, přes 500 realizovaných svateb.